Ballina Showbiz 'Copy-Paste'! Zubulohet sotia e Jonida Shehut (FOTO)

‘Copy-Paste’! Zubulohet sotia e Jonida Shehut (FOTO)

Jonida Shehu është një nga moderatoret më simpatike të ekanit shqiptar, e së fundmi miqtë e saj kanë arritur t’i gjejnë edhe sozinë.

Ka qenë gazetarja Suada Daci, e cila ka publikuar një foto në ‘Instastory’ të aktores Yasmine Bleeth e cila ka luajtur në projektin kinematografik ‘Baywatch’.

Kopje të njëra-tjetrës, zbulohet sozia e Jonida Shehut - Revista Who

“@jonida.shehu ti ke luajtur tek Baywatch dhe s’na ke thënë gjë, sozia jote”, ka shkruar Daci krah postimit ku ka etiketuar dhe Shehun.

Ajo çfarë bie në sy është ngjashmëria e madhe e aktores amerikane me Jonidën, e cila me siguri tashmë nuk ka më dyshime për të gjetur sozinë e saj më të mirë./revistawho.com

image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!