Ballina Showbiz Çfarë po ndodh? Blero iu nënshtrua një opéracioni (VIDEO)

Çfarë po ndodh? Blero iu nënshtrua një opéracioni (VIDEO)

Këngëtari i njohur kosovar, Blero ka qenë pasditen e sotme në një lidhje direkte me emisionin e pasdites, tek Rudina.

Ai ka rréfyer se si ka shkuar karantinimi për të duke pohuar se javën e kaluar i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.
Blero zgjodhi të mos e ndajë me publikun llojin e ndërhyrjes, pasi e konsideron atë shumë personale.

Blero dhe Teuta bëhen bashkë për një projekt të ri - GazetaBlic

“Është pak personale që të flas për ndërhyrjen, por me rëndësi është që tani jam mirë, jam shëndoshë dhe jam duke e marrë veten për t’u rikuperuar”, tregoi Blero.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur me gjendjen shëndetësore të këngëtarit, megjithatë kjo pritet të zbulohet në javët në vazhdim nga ai./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!