Ballina Showbiz Çfarë i pëlqen më shumë të një mashkull? Dojna Mema surprizon me...

Çfarë i pëlqen më shumë të një mashkull? Dojna Mema surprizon me deklaratën e saj (FOTO)

Moderatorja Dojna Mema, është një nga personazhet që shpeshherë rrémben vëmendjen me postimet dhe deklaratat e saj pa komplekse në rrjete sociale.

Së fundmi, me anë të një rubrike “Ask me a question” në Instastory, Dojna u është përgjigjur sinqerisht pyetjeve të fansave.

Boll më shatë nga mami", Dojna Mema reagon ashpër pas fotos int ime

E pyetur se cilat janë cilësitë që ajo pëlqen më shumë tek një mashkull moderatorja përmendi tre herë të pasmet. Pra Dojna tek një mashkull vlerëson fillimisht të pasmet dhe më pas të tjerat.

“Çfarë të pëlqen më shumë te një mashkull?” është pyetja e ndjékëses, dhe Dojna ka këtë përgjigje:“Besnikëria, përkushtimi, duart, shpirti artistik, sytë, sensi i humorit, të pasmet, mendja, të pasmet, qetësia, të pasmet”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!