Moderatorja Dojna Mema, është një nga personazhet që shpeshherë rrémben vëmendjen me postimet dhe deklaratat e saj pa komplekse në rrjete sociale.

Së fundmi, me anë të një rubrike “Ask me a question” në Instastory, Dojna u është përgjigjur sinqerisht pyetjeve të fansave.

Boll më shatë nga mami", Dojna Mema reagon ashpër pas fotos int ime

E pyetur se cilat janë cilësitë që ajo pëlqen më shumë tek një mashkull moderatorja përmendi tre herë të pasmet. Pra Dojna tek një mashkull vlerëson fillimisht të pasmet dhe më pas të tjerat.

“Çfarë të pëlqen më shumë te një mashkull?” është pyetja e ndjékëses, dhe Dojna ka këtë përgjigje:“Besnikëria, përkushtimi, duart, shpirti artistik, sytë, sensi i humorit, të pasmet, mendja, të pasmet, qetësia, të pasmet”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!