Ballina Showbiz Capital T tregon se kush i mungon më së shumti këto dit...

Capital T tregon se kush i mungon më së shumti këto dit karantine (FOTO)

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Capital T është kthyer pas në kohë duke kujtuar disa prej performancave më të pëlqyera të tij.

Artisti ka ndarë në llogarinë në ‘Instagram’ disa foto nga turi i tij muzikor në vitin 2017, i quajtur “Thë world is mine”.

“Një kthim mbrapa në kohë. ‘The world is mine tour’ në 2017 me performancë anembanë botës që po ta shohësh duket afër, por në fakt kanë kaluar 3 vite. Po më mungon të jem në skenë e afër njerëzve të mi. A ju ka marrë malli dhe ju të kënaqeni bashkë me mua? Ku ndodheni për momentin dhe ku do kishit dëshirë të më shikonit në koncert?”, ka shkruar këngëtari krah postimit të fundit.

Me siguri kjo periudhë e ka bërë mjaft nostalgjik Capital T, sepse vetëm pak ditë më parë ai rikujtoi për të gjithë edhe koncertin e mbajtur në muajin shtator të vitit që lamë pas në Tiranë, i quajtur ‘Time Capsule’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!