Ballina Showbiz Capital T publikon këngën e re (VIDEO)

Capital T publikon këngën e re (VIDEO)

Të gjithë jemi dakord se ajo që na mungon më së shumti në këto ditë izolimi është energjia dhe ritmi i jetës së përditshme.

Na mungojnë darkat me miq të mirë, të dalurat fundjavave apo party-t për t’u dëfryer.

Megjithatë, lajmi i mirë është se artistët shqiptarë me projektet e tyre të reja gjatë këtyre ditëve po mundohen të na e bëjnë izolimin më të lehtë.

A few days before the concert in Tirana, Capital T chooses a super ...

Nëse keni nevojë për ritëm gjatë karantinës tuaj, reperi Capital T e ka një zgjidhje!

Vetëm pak më parë, Kapo ka lançuar këngën e tij të re, e cila po pritej prej javësh me padurim nga fansat.

Kënga titullohet “Flex” dhe do të fiksoheni me të parën herë që do ta dëgjoni.

“Flex” është super ritmike dhe është kënga e duhur për të na shoqëruar gjatë këtyre ditëve.

Nëse doni t’i ngrini humorin vetes, hidhini më mirë vetë një sy:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!