Ballina Aktualitet Burri nga Fieri: Edi Rama është burri më legen, unë i nxjerrë...

Burri nga Fieri: Edi Rama është burri më legen, unë i nxjerrë çdo ditë fëmijët…(VIDEO)

“Edi Rama është burri më legen”, kështu shprehet një qytetar në Fier, teksa ka nxjerrë sot për të shëtitur djalin e tij, duke mos pyetur për urdhërin e dhënë nga kreu i qeverisë.

Në një prononcim të dhënë për Fax News, qytetari në fjalë shprehet se Rama po sillet edhe më keq se Enver Hoxha, dhe po i trajton shqiptarët si skllevër pa të drejta.Rama eshte burri me legen", babai ne Fier s'pyet per urdherin ...

Ai thotë më tej se virusi është kot, dhe se ne shqiptarët kemi kaluar edhe sëmundje më të vështira dhe ia kemi dalë.

“I gëzuar është djali që po del ça të bëjmë, me atë Edi Ramën legen që kemi në qeveri, as Enver Hoxha nuk i ka mbyllur qytetarët kështu. Edi Rama është burri më legen, çfarë është ai, skllavapronar. Çdo ditë do ti nxjerr fëmijët, nuk i gjen gjë, është virus koti, ne çfarë nuk kemi kaluar dhe s’na ka gjetur gjë”, shprehet qytetari.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!