Ballina Magazina Burri Almedës habit me deklaratëne tij! Tolgahan tregon se si u...

Burri Almedës habit me deklaratëne tij! Tolgahan tregon se si u bë aktor…

Sot, aktori Tolgahan Sayisman është një nga më të kërkuarit në Turqi. Megjithatë, tek kujton se si u fut në botën e kinemasë, aktori bukurosh turk njëkohësisht burri i ish-missit Almeda Abazi, tregon edhe një histori aspak të zakontë.

“Në vitin 1998, përpjekjet e mia për tu bërë pjesë e botës së kinemasë ishin maksimale por kishte kaq pak prodhime sa ishte vërtet e vështirë. Kështu që hoqa dorë dhe vendosa të ikja jashtë vendit për tu marrë me modeling.” – ka thënë Tolgahan.

Pin auf Tolgahan sayisman

“Një ditë tek bëja serf në Alacati, një iriq deti më hyri në këmbë dhe për thuajse 10 ditë nuk munda të ecja, ndaj plani im për të ikur jashtë u anulua menjëherë. Në atë kohë, më telefonon skenaristi Alican Yaras i cili më fton në një projekt të ri. Pranova dhe kështu fillova të interpretoj në seriale.”

I pyetur në lidhje me planet e tij për fëmijë, Tolgahan është shprehur se ai dhe Almeda kanë vazhdimisht këtë bisedë në temat që diskutojnë dhe tregoi se kur do të ketë diçka rreth zgjerimit të familjes ai tha se do lajmërojë të gjithë. 

dizicommunity

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!