Ballina Showbiz Bota është 'ndalur nga Covid-19, por Tayna tregon planet e saja (FOTO)

Bota është ‘ndalur nga Covid-19, por Tayna tregon planet e saja (FOTO)

Tayna është një nga reperet më të komentuara në vend. Ajo ka ditur si ta tërheqë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj falë postimeve mjaft pròvokuese, ndërsa së fundmi ka zbuluar dhe projektet e ardhshme në muzikë.

“I kam 12 këngë pa i publikuar akoma. Jam duke menduar çfarë do bëj në vitin 2022. Në hàll jam. A keni ndonjë ide?”, ka shkruar reperja krah postimit ku ka etiketuar edhe menaxherin dhe kolegët e saj.

Me fustan të kuq flakë, Tayna josh ndjekësit, ekspozon këmbët ...

Mesa duket kjo periudhë karantinimi e ka ndihmuar Taynën të jetë më produktive dhe të sjellë të tjera projekte muzikore.

Nuk dihet se në cilin moment do i publikojë të gjitha këto këngë artistja, por me siguri fansat janë duke pritur me padurim se çfarë Tayna ka rezervuar për ta./revistawho.com

Tayna ka një 'hall' të madh për vitin 2022

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!