Tayna është një nga reperet më të komentuara në vend. Ajo ka ditur si ta tërheqë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj falë postimeve mjaft pròvokuese, ndërsa së fundmi ka zbuluar dhe projektet e ardhshme në muzikë.

“I kam 12 këngë pa i publikuar akoma. Jam duke menduar çfarë do bëj në vitin 2022. Në hàll jam. A keni ndonjë ide?”, ka shkruar reperja krah postimit ku ka etiketuar edhe menaxherin dhe kolegët e saj.

Me fustan të kuq flakë, Tayna josh ndjekësit, ekspozon këmbët ...

Mesa duket kjo periudhë karantinimi e ka ndihmuar Taynën të jetë më produktive dhe të sjellë të tjera projekte muzikore.

Nuk dihet se në cilin moment do i publikojë të gjitha këto këngë artistja, por me siguri fansat janë duke pritur me padurim se çfarë Tayna ka rezervuar për ta./revistawho.com

Tayna ka një 'hall' të madh për vitin 2022

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!