Ballina Showbiz Bora Zemani lyen flokët në shtëpi, por mesa duket nuk i ka...

Bora Zemani lyen flokët në shtëpi, por mesa duket nuk i ka shkuar mirë (FOTO)

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, ka vendosur të lyejë flokët vetë në shtëpi, duke qenë se parukeritë qëndrojnë të mbyllura për shkak të Koronavìrusit. Megjithatë ky proces nuk ka shkuar si duhet për moderatoren.

Ajo ka zbuluar me anë të një videoje në ‘Instastory’ disa pamje ku shfaqen shenjat e bojës nëpër trup, duke treguar se nuk ka qenë aspak e lehtë.

FOTOT/ Bora Zemani bën serioze lidhjen me aktorin, dy vite pas ...

“Kush tha që është e lehtë të lyesh flokët vetë”, shkruan Bora në një video. Në tjetrën ajo ironìzon me humor të gjithë ata që thonë vajzat brune e kanë më të lehtë me flokët, por me sa duket nuk është aspak kështu.

Megjithatë në fund ka rëndësi rezultTi dhe Bora do ja ketë dalë më së miri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!