Gjatë këtyre ditëve në karantinë, shtëpia e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut ka qënë e mbushur plot me bëma.

Së fundmi, këngëtarja është frikësuar pa masë nga një kërmill që u ka hyrë në shtëpi dhe është mbyllur në dhomën e saj.

Sigurisht që nga situata ka përfituar aktori, i cili ia ka afruar edhe më shumë duke shpërthyer në të qeshura nga reagimi i saj.

Featured image of article: Ulërima dhe frikë nga shtëpia e Xhensilës dhe Besit. Këngëtarja ‘tmerrohet’ nga zvarraniku që u ka hyrë brenda:  Ua, hiqe!

“O Besi hiqe nga dera. Ua! Po hiqe mo nga dera tani,”-i thotë Xhensila. Ndërsa ai ia kthen: Do të të hajë!

Çifti ka postuar herë pas herë momente nga përditshmëria e tyre brenda karantinës, duke informuar ndjékësit e tyre për çdo të re./Dosja.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!