Ballina Showbiz Besi a je normal? Ja çfarë i bën ai Xhensilës (VIDEO)

Besi a je normal? Ja çfarë i bën ai Xhensilës (VIDEO)

Gjatë këtyre ditëve në karantinë, shtëpia e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut ka qënë e mbushur plot me bëma.

Së fundmi, këngëtarja është frikësuar pa masë nga një kërmill që u ka hyrë në shtëpi dhe është mbyllur në dhomën e saj.

Sigurisht që nga situata ka përfituar aktori, i cili ia ka afruar edhe më shumë duke shpërthyer në të qeshura nga reagimi i saj.

Featured image of article: Ulërima dhe frikë nga shtëpia e Xhensilës dhe Besit. Këngëtarja ‘tmerrohet’ nga zvarraniku që u ka hyrë brenda:  Ua, hiqe!

“O Besi hiqe nga dera. Ua! Po hiqe mo nga dera tani,”-i thotë Xhensila. Ndërsa ai ia kthen: Do të të hajë!

Çifti ka postuar herë pas herë momente nga përditshmëria e tyre brenda karantinës, duke informuar ndjékësit e tyre për çdo të re./Dosja.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!