Ballina Showbiz Bes Kallaku një futbollist i lindur, ja çfarë bën me topin e...

Bes Kallaku një futbollist i lindur, ja çfarë bën me topin e letrave (VIDEO)

Bes Kallaku ka ndarë momente të ndryshme gjatë vetziolimit, të cilat kanë shkaktuar jo pak të qeshura tek fansat e tij.

Pas videove me vajzën e vogël, Ajka, kërcimeve me Xhensilën apo urimit epik për ditëlindjen e saj, Besi ka publikuar së fundmi një video ku duket se ka nisur të merret me futboll në ambientet e shtëpisë.

Bes Kallaku: Mustafi kampion bote, unë kampion në…Shqipëri | Telesport

“Gocaaa!!! Ja pra ish-futbollisti, sfidë me letra duarsh”, ka shkruar Besi krah videos ku duket se e ka kthyer pakon e letrave të duarve në një top.

Komentet e ndjekësve të aktorit të humorit kanë qenë të menjëhershme, si në çdo postim tjetër të tij i cili ka shkaktuar shumë të qeshura./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!