Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka zgjedhur që me postimin e fundit në rrjetet sociale t’i urojë të gjithë besimtarët e krishterë për festën e Pashkëve.

“Gëzuar Pashkët miq. Në këto ditë të mbyllura me familjen, mendoj se mesazhi është i qartë se zoti është dashuri dhe asgjë nuk është më e  vlefshme se sa dashuria në besim brenda familjes. Zoti ju ruajtë secilit. Atij i takon lavdia përjetë. Bekime”, ka shkruar Besi në foton e fundit ku shfaqet duke u lutur.

Ashtu si Kallaku edhe personazhe të tjerë kanë treguar se i kanë festuar Pashkët në mënyrën e tyre duke ngjyrosur vezë shumëngjyrëshe në shtëpitë e tyre dhe duke uruar të gjithë ndjekësit./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!