Ballina Showbiz Bes Kallaku ka një mesazh të ndejrë për festën e Pashkëve (FOTO)

Bes Kallaku ka një mesazh të ndejrë për festën e Pashkëve (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka zgjedhur që me postimin e fundit në rrjetet sociale t’i urojë të gjithë besimtarët e krishterë për festën e Pashkëve.

“Gëzuar Pashkët miq. Në këto ditë të mbyllura me familjen, mendoj se mesazhi është i qartë se zoti është dashuri dhe asgjë nuk është më e  vlefshme se sa dashuria në besim brenda familjes. Zoti ju ruajtë secilit. Atij i takon lavdia përjetë. Bekime”, ka shkruar Besi në foton e fundit ku shfaqet duke u lutur.

Ashtu si Kallaku edhe personazhe të tjerë kanë treguar se i kanë festuar Pashkët në mënyrën e tyre duke ngjyrosur vezë shumëngjyrëshe në shtëpitë e tyre dhe duke uruar të gjithë ndjekësit./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!