Ballina Showbiz Bebe Rexha kthehet pas në kohë! Publikon fotot nga fëmijëria e saj...

Bebe Rexha kthehet pas në kohë! Publikon fotot nga fëmijëria e saj në Shqipëri

Bebe Rexha asnjëherë nuk ka hezituar të tregojë prejardhjen nga vjen dhe këtë ka bërë edhe mbrëmë me një postim nga vizita e saj në Shqipëri.

Vetëm se fotot i përkasin viteve ’90. Këngëtarja ka publikuar disa fotografi nga fëmijëria pasi ka hapur albumin e saj të vjetër në kohë karantine.

“Kthehem pas në kohë te kjo prerja e shkurtër e flokëve që e bëra kur isha në udhëtim në Shqipëri, tërhiqe për ta parë se sa të gjata i kisha flokët para se t’i shkurtoja”, ka shkruar ajo.

Në disa fotografi, ajo përmbledh kujtimet nga fëmijëria, me të ëmën dhe shoqërinë. Në disa të tjera shfaqet nëna e Bebe Rexhës duke gatuar ushqim në natyrë, raporton IconStyle.

Këngëtarja është e apasionuar pas recetave shqiptare pasi pak ditë më parë provoi të bënte edhe një byrek për herë të parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!