Këngëtarja e njohur e publikut shqiptar, Eranda Libohova tregoi pak ditë më parë se tashmë ka nisur t’i shtohen zanatet pasi shumë punë në ambientet e shtëpisë siç është kositja e barit, ka nisur ta bëjë vetë.

Ndërsa disa orë më parë Libohova publikoi një foto ku shfaqej e shtrirë në shezllon duke shijuar pijet në ambientet e shtëpisë. Këngëtarja ka vendosur kështu që t’i marrë rrezet e diellit ndryshe nga se si mund të vepronte më parë.

Eranda Libohova

“Po përpiqem t’i marr më të mirën kësaj periudhe. Unë rri në shtëpi, jini të sigurt dhe pozitiv”, ka shkruar Eranda krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Ashtu siç duket dhe nga foto, Libohova po e shijon maksimalisht qëndrimin për një kohë të gjatë në shtëpinë e saj mes gjelbërimit dhe rrezeve të diellit./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!