Aktorja e njohur Arta Nitaj është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Ajo është përfolur në mediat rozë për jetën e luksit, vizitat e shpeshta në Dubai dhe së fundmi për disa foto ku shfaqet zhveshur.

Atë e shohim gjithashtu vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku na njeh vazhdimisht me jetën e saj, pushimet luksoze, festat e çmendura, ku shpesh herë shfaqet pròvokuese.

Arta Nitaj sjell imazhe 'të nxehta' nga plazhi, duke treguar ...

Këtë herë ajo ka prezantuar një video të shkurtër ku ka përmbledhur në disa minuta jetën e saj përpara karantinës.

Në këtë video shihet Arta duke festuar në clube, ne party në pishinë, duke kércyer dhe duke u argëtuar pa fund.

Sipas videos ajo shkruan: “Jeta para karàntine”, duke treguar kështu në pak minuta se si ka qenë jeta e saj përpara se te izòlohej për shkàk të Covid-19.

Kliko KËTU për të parë videon…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!