Ballina Showbiz Ardit Gjebrea rikthehet të këndojë, rrëfen emocionet (FOTO)

Ardit Gjebrea rikthehet të këndojë, rrëfen emocionet (FOTO)

Moderatori i njohur i publikut shqiptar, Ardit Gjebrea ka zgjedhur që pas kaq kohësh t’i rikthehet muzikës në programin e së dielës “E diela shqiptare”.

Gjebrea ka performuar plot emocione ulur në piano dhe nuk ha harruar që këtë moment ta ndàjë dhe me ndjékësit në rrjetet sociale, duke treguar se sa i kishte munguar kjo gjë.

Ardit Gjebrea jep lajmin: Në 2020 nuk ka 'Këngë Magjike' | SHKODER ...

“Më kishte marrë malli të këndoj! Po kaq shumë…”, ka shkruar Arditi krah fotos ku shfaqet pranë pianos dhe mikrofonit.

Kujtojmë se moderatori është shkëputur prej kohësh nga muzika dhe ndonëse fansat e kanë kërkuar me ngulm rikthimin e tij në të, Gjebrea ka performuar rrallëherë në skenën e festivalit ‘Kënga Magjike’./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!