Moderatori i njohur i publikut shqiptar, Ardit Gjebrea ka zgjedhur që pas kaq kohësh t’i rikthehet muzikës në programin e së dielës “E diela shqiptare”.

Gjebrea ka performuar plot emocione ulur në piano dhe nuk ha harruar që këtë moment ta ndàjë dhe me ndjékësit në rrjetet sociale, duke treguar se sa i kishte munguar kjo gjë.

Ardit Gjebrea jep lajmin: Në 2020 nuk ka 'Këngë Magjike' | SHKODER ...

“Më kishte marrë malli të këndoj! Po kaq shumë…”, ka shkruar Arditi krah fotos ku shfaqet pranë pianos dhe mikrofonit.

Kujtojmë se moderatori është shkëputur prej kohësh nga muzika dhe ndonëse fansat e kanë kërkuar me ngulm rikthimin e tij në të, Gjebrea ka performuar rrallëherë në skenën e festivalit ‘Kënga Magjike’./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!