Ballina Showbiz Arbenita Ismajli tregon stresin që po kalon karantine (VIDEO)

Arbenita Ismajli tregon stresin që po kalon karantine (VIDEO)

Teksa emergjenca e Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi dhe po përpiqemi të parandalojmë sa më shumë përhapjen e këtij vìrusi, duket se ka persona që nuk po e përjetojnë edhe aq mirë këtë ìzolìm.

Të shumtë janë ata që në rrethana të tilla përballen me strésin, siç i ka ndodhur edhe modeles Arbenita Ismajli.

Arbenita ka ndàrë në InstaStory pàsojat e karantinës, të treguara në fytyrën e saj.

Pin by Nix Kubrick on Arbenita Ismajli (Albania) | Bikinis ...

Fytyra e modeles ka nisur të mbushet me akne, që ka gjasa të jenë për shkak të strésit të kaluar në këtë situatë.

Arbenita duket e mérzitur për këtë fakt, teksa tregon se nuk e kupton se ç’po ndodh me fytyrën e saj.

ARBENITA ISMAJLI - The Industry Model MGMT

“S’e di çfarë po i ndodh lëkurës time tani”- shkruan modelja krahas videos ku tregon një plan të qartë të fytyrës.

Jemi të bindur se Arbenita nuk është e vetmja që po e kalon diçka të tillë.

Po ju keni përjetime të ngjashme për shkak të pandemisë Covid-19?

ARBENITA ISMAJLI - The Industry Model MGMT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!