Arbenita Ismajli u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u lidh me reperin e njohur, Fero.

Menjëherë modelja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me tiparet dhe format e saj trupore.

Arbenita jeton jashtë shtetit, aty ku po zhvillon karrierën e saj si modele. Ajo është kthyer në imazhin kryesor për disa linja veshjesh.

Së fundmi Arbenita iu është përgjigjur disa pyetjeve në Instagram rreth jetës private, por edhe rreth partnerit të saj Feros (Lexo këtu).

Gjithashtu ajo ka zbuluar ndërhyrjen e vetme estetike që ka, jo në fytyrë por në gjoks. Arbenita ka bërë reduktim të gjoksit, dhe ka realizuar dy ndërhyrje pasi e para nuk ishte e suksesshme.

“Fytyra është e gjitha e imja. Duhet të pranoj se kam bërë reduktim të gjoksit. Dy herë pasi e para ishte jo e suksesshme. Nuk më pëlqen të gënjej kështu që ja ku e keni”!, shkruan modelja.

xhames.jpeg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!