Ballina Showbiz Arbana Osmani tregon si ndryshoi çdo gjë pas publikimi të librit të...

Arbana Osmani tregon si ndryshoi çdo gjë pas publikimi të librit të saj (FOTO)

Arbana Osmani ka ndarë me ndjékësit e saj rutinën e përditshme, teksa ka gatuar duke regjistruar çdo moment dhe duke e ndàrë këtë eksperiencë në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka treguar me anë të një postimi se si kanë këto 6 muaj për të, që prej publikimit të librit të saj të dytë për gatime “Receta për 5 minuta”.

“Me pak se 6 muaj me pare, ne Panairin e Librit ne Tirane, ne nje nga rrugetimet me te bukura te jetes sime, publikimin e librit tim te dyte me receta gatimi. Duket sikur kane kaluar 6 shekuj, jo 6 muaj, por megjithese kjo situate eshte e lodhshme dhe strestuese per te gjithe ne, jam gjithsesi e lumtur qe gatimi ka sherbyer te jemi me afer, edhe duke mos qene ne ekran”.

“Shume me pyesin (dhe s’di pse ma bejne kete pyetje) se pse i publikoj recetat ketu ne instagram kur kam nje liber ne treg. Kjo eshte realisht me e pakta qe mund te beja ne kete kohe. Me shume se per cdo gje tjeter, une dhe ju kemi nevoje per njeri tjetrin, une per ju me shume, per te kaluar sa me lehte dhe sa me bukur ne keto kushte. Jam me fat qe ju kam. (Mos harroni kemi japraket neser) Naten”, ka shkruar Arbana krah fotos së shkëputur nga panairi i librit i mbajtur në muajin nëntor.

Osmani ka treguar gjatë këtyre ditëve se i mungon shumë puna dhe se mezi po pret t’i kthehet normalitetit dhe emisionit të saj./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!