Temperaturat e larta dhe koha me diell kanë bërë që shumë njerëz të “shpërngulen” në shtëpitë e pushimit për të kaluar këto ditë në karantinë.

Kështu ka ndodhur edhe me moderatoren e njohur, Arbana Osmani, e cila ka vendosur të largohet nga Tirana këto ditë.

Ajo ka publikuar një foto në rërë, por ky moment nuk ka kaluar pa replikë me ndjékësit.

Who has the same horoscope as Arbana Osmani, well knows the ...

Një prej tyre e pyet se me çfarë lloj leje doli në plazh apo me atë të gazetarit dhe Arbana nuk ka hezituar të përgjigjet menjëherë.

“Kam shtëpinë këtu”, i kthehet ajo duke sqaruar një herë e mirë situatën, edhe për ndjekës të tjerë që mund të kenë pyetje të tilla.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!