Ballina Uncategorised Anxhelina la SHBA-në për Shqipërinë gjatë panedmisë, ja cila ishte arsyeja (VIDEO)

Anxhelina la SHBA-në për Shqipërinë gjatë panedmisë, ja cila ishte arsyeja (VIDEO)

Për shkak të emergjencës Covid-19, këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e cila prej kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara, është kthyer në Shqipëri.

Ajo është karantinuar në Tiranë dhe në një intervistë për “Prive” tregon pse e pa të arsyeshme të heqë dorë nga Los Angeles.

Siç Anxhelina tregon, ajo e kishte të nevojshme që këtë situatë të vështirë të ishte pranë familjes së saj, pasi kështu ndihet më e qetë shpirtërisht dhe më e sigurt.

“Erdha pasi mendova që do të ishte më mirë të gjendesha pranë familjes në këto ditë të vështira për të gjithë. Ka ditë shumë të mira, ka ditë që janë pak më të rënda, por përgjithësisht shumë mirë.”- tregon ajo.

Anxhelina tregon se nuk ka zbuluar ndonjë hobby gjatë karantinës tek vetja e saj, por i është përkushtuar gatimit të cilin e ka me pasion.

Gjithashtu, këngëtarja shton se në Los Angeles ka punuar me emra të suksesshëm të muzikës dhe shumë shpejt do të vijë me projekte të reja, të cilat fansat po i presin prej kohësh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!