Ndjékësja e akùzoi për ndërhyrje në gjoks, Anxhelina i kthen përgjigjen epike

Ndonëse prej kohësh nuk ka sjellë projekte të reja muzikore, Anxhelina vazhdon të komentohet në mediat rozë.

Këngëtarja po bën një jetë të zhurmshme në Amerikë mes VIP-ave të huaj dhe shpesh merr pjesë edhe në festat e tyre.

Gjatë kësaj periudhe, Anxhelina nuk ka lënë pas edhe pozat provòkuese dhe së fundmi ka publikuar disa foto nga albumi i karantinës.

Ajo shfaqet séksi teksa ekspozon dekoltenë dhe komentet nga ndjékësit nuk kanë munguar.

Një prej tyre e ka akùzuar këngëtaren për ndërhyrje në gjòksit dhe Anxhelina nuk ia ka kursyer dy fjalë.

“Paske bo gjoksin”, i shkruan një ndjékës.

“Po si e gjete? Këto ditët e karantinimit më erdhi kirurgu në shtëpi”, i përgjigjet Anxhelina.

Ndonëse shpesh akùzohet për operàcione plastike, Anxhelina pak kohë më parë, në emisionin “Xing me Ermalin” i ka mohuar të gjitha.

Këngëtarja tha se e vetmja ndërhyrje që ka bërë është tek flokët dhe asnjëgjë tjetër.