Edhe bukuroshja e ekranit, Amarda Toska, ka hapur arkivat e saj në këto ditë vetizòlimi. Ajo ka publikuar një foto të 9 viteve më parë, ku shfaqet me balluke.

Ajo ruan po të njëjtat tipare dhe freski, ku përveç modelit të flokëve nuk ka ndryshuar shumë.

Kujtojmë se asokohe Ami ishte e angazhuar në rolin e moderatores në “Dancing with the stars”, ndërsa tani i është përkushtuar familjes dhe biznesit të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!