Duket se më i përkushtuari i familjes Mamaqi për t’u stërvitur dhe për të nbajtur trupin në formë është Joeli.

Ka qenë Amarda ajo e cila ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një video mjaft të bukur të djalit teksa vrapon në pistë. Njëherazi Joeli përpiqet dhe të flasë anglisht, teksa mami e regjistron.Joeli feston ditëlindjen; Ami dhe Ermali udhëtim dhuratë në parkun ...

“Ky po që ka vullnet për stërvitje. Na falni për anglishten, por efekti ‘You Tube-it’ këto kohë”, ka shkruar Toska krah postimit të fundit në ‘Instagram’.

Me siguri pas kësaj video të shumtë janë ata që do të frymëzohen pas vullnetit të Joelit dhe do të duan të stërviten me të njëjtat ritme./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!