Ballina LAJME/BOTE Amber Turner ndryshe nga të gjithë! Poston foto pikante nga karantina

Amber Turner ndryshe nga të gjithë! Poston foto pikante nga karantina

Ylli i Towie, Amber Turner ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në të brendshme sportive në ngjyrë në rozë derisa ajo ka thënë se po i pëlqen vetìzolìmi nga koronavìrusi.

Ajo po vazhdon që të jetë e izoluar për shkak të pandemisë ku po bën ushtrime fizike dhe të krijojë një program në mediat sociale për këto duke e quajtur “Active with Amber”.

Amber ndryshe nga të gjithë në karantinë! (FOTO) - Top Channel

Amber Turner ka treguar trupin e saj séksi kur sot ka postuar një selfie pas ushtrimeve të martën.

Ylli i Towie (26), ka treguar se është në një formë të mirë e ku veshja e saj i thekson ato.

Ushtrimet në shtëpi kanë rezultuar të suksesshme për yllin e “TOWIE”, Bukuroshja 26 vjeçare ka postuar një foto me streçe ngjyrë pink gjatë stërvitjes, ku duket më në formë se kurrë.

Amber Turner (@AmberTurner_x) | Twitter

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!