Ylli i Towie, Amber Turner ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në të brendshme sportive në ngjyrë në rozë derisa ajo ka thënë se po i pëlqen vetìzolìmi nga koronavìrusi.

Ajo po vazhdon që të jetë e izoluar për shkak të pandemisë ku po bën ushtrime fizike dhe të krijojë një program në mediat sociale për këto duke e quajtur “Active with Amber”.

Amber ndryshe nga të gjithë në karantinë! (FOTO) - Top Channel

Amber Turner ka treguar trupin e saj séksi kur sot ka postuar një selfie pas ushtrimeve të martën.

Ylli i Towie (26), ka treguar se është në një formë të mirë e ku veshja e saj i thekson ato.

Ushtrimet në shtëpi kanë rezultuar të suksesshme për yllin e “TOWIE”, Bukuroshja 26 vjeçare ka postuar një foto me streçe ngjyrë pink gjatë stërvitjes, ku duket më në formë se kurrë.

Amber Turner (@AmberTurner_x) | Twitter

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!