Albërije Hadërgjonaj ka treguar se ka pasur simptoma të gripit këto ditët e fundit.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video në Instastory pas aktivitetit fizik që ka bërë, ku shprehet se nuk ka qenë mirë këto ditë.

Ajo tregon se pavarësisht gjendjes shëndetësore, nuk është testuar, por ka ndjékur mjekime popullore me çaj limoni e xhinxheri.

Ndonëse rekomandohet qëndrimi në shtëpi në raste simptomash të koronavìrusit, Albërija këshillon fansat e saj që të bëjnë sa më shumë aktivitet fizik.

“Sapo mbarova rutinën e ditës, edhe pse kam qenë me grìp këto ditë, nuk jam testuar. Kam qenë jo mirë këto ditë megjithatë ushqehuni mirë, aktivitet fizik dhe s’keni asnjë lloj problemi! Ju dua shumë, qëndroni në formë”!

Albërije Hadërgjonaj shihet në gjendje të mirë shëndetësore, pas aktivitetit fizik në natyrë! Shpresojmë që gjithçka të shkojë mirë për këngëtaren shqiptare.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!