Ballina Showbiz Albërije Hadërgjonaj tremb me deklaratën saj: Nuk kam qenë mirë, dyshoj...

Albërije Hadërgjonaj tremb me deklaratën saj: Nuk kam qenë mirë, dyshoj për…(VIDEO)

Albërije Hadërgjonaj ka treguar se ka pasur simptoma të gripit këto ditët e fundit.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video në Instastory pas aktivitetit fizik që ka bërë, ku shprehet se nuk ka qenë mirë këto ditë.

Ajo tregon se pavarësisht gjendjes shëndetësore, nuk është testuar, por ka ndjékur mjekime popullore me çaj limoni e xhinxheri.

Ndonëse rekomandohet qëndrimi në shtëpi në raste simptomash të koronavìrusit, Albërija këshillon fansat e saj që të bëjnë sa më shumë aktivitet fizik.

“Sapo mbarova rutinën e ditës, edhe pse kam qenë me grìp këto ditë, nuk jam testuar. Kam qenë jo mirë këto ditë megjithatë ushqehuni mirë, aktivitet fizik dhe s’keni asnjë lloj problemi! Ju dua shumë, qëndroni në formë”!

Albërije Hadërgjonaj shihet në gjendje të mirë shëndetësore, pas aktivitetit fizik në natyrë! Shpresojmë që gjithçka të shkojë mirë për këngëtaren shqiptare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!