Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Miriam Cani u bë nostalgjike dhe hapi albumet e vjetra, duke kujtuar kohët e mëparshme me partnerin e saj, Albanin.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau një foto të 13 viteve më parë, ku shfaqej në krahët e këngëtarit teksa kishin pozuar të dy të buzëqeshur.

13 vite më parë .. Të dua ❤️ – shkruante Miriami krahas së ëmbël me Albanin, ku shfaqeshin si një çift perfekt.

Mirëpo, si një “kundërpërgjigje” për foton e partneres, Albani ka ndarë pak minuta më parë në llogarinë e tij një tjetër foto të çiftit, të shkrepur 11 vite më parë.

Ata kanë pozuar në mënyrë epike, me sy të shtrembër dhe mimika të çuditshme në fytyrë.

Neve çifti perfekt dmth! 🤪 Na falni por ishim te rinj 🤦🏻‍♂️ (Pa lejen e Miriamit 😰) – shkruan Albani me humor krahas fotos që na shkriu të gjithëve së qeshuri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!