Aktorja turke Feride Çetin është bërë nënë për herë të parë.

Feride është shumë e njohur nga roli i Zehrës, mamasë së Rejanit në serialin “Hercai” i cili transmetohet edhe në Shqipëri.

Aktorja 39-vjeçare ka sjellë në jetë një vajzë të cilës i ka vendosur emrin Hayat, që do të thotë Jetë.

Hercai'nin Zehra Şadoğlu'su Feride Çetin'den çok özel açıklama ...

Feride Çetin ka publikuar një foto nga spitali ku shfaqet me vajzën në krahë dhe familjen e saj.

Aktorja shkruan se kjo ishte dita më e bukur e jetës së saj.

Ajo ka treguar se është mirë me shëndet dhe vogëlushja gjithashtu. Feride Çetin është e martuar me skenaristin Murat Ozer. Çifti u martuan vitin e kaluar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!