Ballina Magazina Aktorja e njohur turke bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Aktorja e njohur turke bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Aktorja turke Feride Çetin është bërë nënë për herë të parë.

Feride është shumë e njohur nga roli i Zehrës, mamasë së Rejanit në serialin “Hercai” i cili transmetohet edhe në Shqipëri.

Aktorja 39-vjeçare ka sjellë në jetë një vajzë të cilës i ka vendosur emrin Hayat, që do të thotë Jetë.

Hercai'nin Zehra Şadoğlu'su Feride Çetin'den çok özel açıklama ...

Feride Çetin ka publikuar një foto nga spitali ku shfaqet me vajzën në krahë dhe familjen e saj.

Aktorja shkruan se kjo ishte dita më e bukur e jetës së saj.

Ajo ka treguar se është mirë me shëndet dhe vogëlushja gjithashtu. Feride Çetin është e martuar me skenaristin Murat Ozer. Çifti u martuan vitin e kaluar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!