Aktorja dhe modelja Arta Nita po vazhdon që të jetë në karantinë

Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet e izòluar dhe thotë se po vazhdon që të rri në shtëpi.

“Isha në shtëpi, vazhdoj të jem në shtëpi”, ka shkruar ai.

Arta para se të shpérthej pandemia Covid-19 ajo ishte në Dubai ku edhe postonte foto të ndryshme nga ndeja të ndryshe në metropolin arab.

Madje, pas këtyre fotove për të kishte pasur edhe thashetheme të ndryshme por që aktorja dhe modelja i ka mohuar. /GazetaExpress/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!