Ballina Showbiz Aktori kryesorë i filmit “Mrekullia në qelinë nr. 7” flet...

Aktori kryesorë i filmit “Mrekullia në qelinë nr. 7” flet për herë të parë…

“Mrekullia në qelìnë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në ” Netflix”.

Në këto ditë qëndrimi të izòluar, njerëzit kanë zgjedhur të shohin këtë film dramatik, i cili i ka bërë të gjithë të qajnë.

Filmi trajton historinë e një babai të sémurë mendor dhe vajzës së tij, të cilët bëjnë çdo gjë që të qëndrojnë bashkë.

7. Koğuştaki Mucize' 11 Ekim'de vizyona girecek

Në film aktori dénohet me vàrje, për një krìm që nuk e kishte kryer.

Mënyra si trajtohet ngjarja i ka prékur të gjithë dhe filma ka arritur shikueshmëri shumë të lartë.

Aktori kryesor i filmit, Aras Bulut İynemli i cili është i njohur edhe në role të tjera si ‘Mert’ tek seriali ‘I Infiltrruari’ ose Jamaç tek ‘Çukur’ i cili po transmetohet në Tv Klan aktualisht.

Ai ka folur për suksesin e tij dhe nuk harron t’u thotë të gjithëve që të qëndrojnë në shtëpi.

“Udhëtimi i “Mrekullia në qélinë Nr.7” filloi me dashuri. Ne e donim shumë historinë tonë. Filmi ynë vazhdon të krijojë mrekullinë e tij. Ai arriti te shumë njerëz në të gjithë botën në ditët më të vështira. Le t’i qëndrojmë njëri-tjetrit afër me dashuri. Faleminderit për interesimin tuaj. Qëndroni të shëndetshëm dhe të sigurt”, shkruan ai.

Aras Bulut İynemli'nin “7.koğuştaki Mucize” Film Ekibi Basınla ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!