Ballina Magazina Aktori i njohur turk nis romancën e çuditshme me...(FOTO)

Aktori i njohur turk nis romancën e çuditshme me…(FOTO)

Aktori i mirënjohur turk, Riza Kocaoglu, nuk ka asnjë rregull kur vjen puna tek dashuria.

“Sabah” raporton se e dashura e fundit e aktorit të njohur për rolet e tij në serialet “Ezel”, “Kuzey Guney” dhe “I Infiltruari” (Davuti), Zeynep Bastik ka qenë shoqe e ngushtë e ish-të dashurave të tij, Begum Birgoren dhe Hande Subaşi.

E kështu, sipas medias turke edhe rregulli “nuk mund të të dua, sepse ti je dashuria e shoqes sime” ka kaluar tashmë në histori.

Rıza Kocaoğlu 39 yaşında! - Magazin Haberleri

Kocaoglu ishte në një lidhje dashurie me Begum Birgoren muajt e kaluar, ndërsa verën e ka kaluar me Hande Subasin.

Hande Subaşı dhe Zeynep BastıkBegüm Birgören dhe Zeynep Bastık Lidhja e tij e fundit me Zeynep Bastik bastik raportohet se ka shokuar ish-të dashurat e tij, të cilat nuk e kanë pritur aspak mirë.

Rıza Kocaoğlu aşkını ilan etti

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!