Aktori turk Can Yaman është përfolur shpesh në mediat turke për lidhjet e tij të dashurisë.

Gjatë kohës kur transmetohej seriali “Erkenci kus”, ai u përfol për një lidhje me aktoren Demet Ozdemir.

Çifti fillimisht i mohoi thashethemet, por më vonë deklaruan se patën një romancë të shkurtër që përfundoi shpejt.

Dolunay/Erkenci Kuş -Balkan on Twitter: "#Tbt #ErkenciKuş #CanEm ...

Së fundmi “Xhani” ka bërë një deklaratë të papritur duke u shprehur se ka hequr dorë nga lidhjet me aktoret.

“Nuk dua më lidhje me koleget e mia. Duke qëndruar larg tyre jam më i qetë, nuk jam nérvoz dhe jam pa strés.  I respektoj të gjithë koleget e mia të mrekullueshme, por nuk do bie kurrë në dashuri me ndonjë prej tyre”-tha aktori.

Kjo deklaratë e tij ka nisur thashethemet se aktori është zhgénjyer pas lidhjes me Demet Ozdemir. “Nuk po përmend asnjë person, por lidhjet midis aktorëve zakonisht dështojnë”-sqaroi aktori.

♡☆ Erkenci Kuş - Early Bird ☆♡ on Twitter: "I vote #CanYaman ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!