Ballina Showbiz Aktori i njohur turk heq dorë nga lidhjet me aktoret, ja arsyeja

Aktori i njohur turk heq dorë nga lidhjet me aktoret, ja arsyeja

Aktori turk Can Yaman është përfolur shpesh në mediat turke për lidhjet e tij të dashurisë.

Gjatë kohës kur transmetohej seriali “Erkenci kus”, ai u përfol për një lidhje me aktoren Demet Ozdemir.

Çifti fillimisht i mohoi thashethemet, por më vonë deklaruan se patën një romancë të shkurtër që përfundoi shpejt.

Dolunay/Erkenci Kuş -Balkan on Twitter: "#Tbt #ErkenciKuş #CanEm ...

Së fundmi “Xhani” ka bërë një deklaratë të papritur duke u shprehur se ka hequr dorë nga lidhjet me aktoret.

“Nuk dua më lidhje me koleget e mia. Duke qëndruar larg tyre jam më i qetë, nuk jam nérvoz dhe jam pa strés.  I respektoj të gjithë koleget e mia të mrekullueshme, por nuk do bie kurrë në dashuri me ndonjë prej tyre”-tha aktori.

Kjo deklaratë e tij ka nisur thashethemet se aktori është zhgénjyer pas lidhjes me Demet Ozdemir. “Nuk po përmend asnjë person, por lidhjet midis aktorëve zakonisht dështojnë”-sqaroi aktori.

♡☆ Erkenci Kuş - Early Bird ☆♡ on Twitter: "I vote #CanYaman ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!