Ballina Aktualitet Aktori i njohur, sot kryetar bashkie: Do bëhem baba për herë të...

Aktori i njohur, sot kryetar bashkie: Do bëhem baba për herë të dytë…

Aktori i njohur i humorit dhe aktualisht kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë.

Pasi zbuloi gjatë emisionit “E diela shqiptare” se bashkëshortja e tij është në pritje të një fëmijë, Erioni nuk ka vpnuar të zbulojë edhe gjininë e foshnjës së tij.

Në një lidhje direkte me emisionin “Rreze dielli”, aktori tregoi se ai dhe bashkëshortja do të bëhen sërish me vajzë.

Baba për herë të dytë, Erion Isai zbulon gjininë e bebushit që do ...

E vogla e tyre, Ajër, do të bëhet motër e madhe dhe Erioni është jashtë mase i lumtur.

Ai tregoi se nuk është nga ata meshkuj që duan se s’bën djalë dhe ndihet i bekuar që familjes së tij do t’i shtohet një tjetër vajzë.

“Megjithë pritshmëritë tona që Ajri do të bëhet me vëlla, jo! Do të bëhet me një motër. Përsa i përket emrit, jemi duke e menduar. Jam më i lumturi në botë që do bëhem sërish me vajzë. Nuk jam si ata që duan patjetër djalë. Jam i bekuar që kam vajzë dhe do bëhem edhe me një tjetër.”- u shpreh ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!