Ballina Magazina Aktori i njohur hyn në sherr me motrën, shkak bëhet...(FOTO)

Aktori i njohur hyn në sherr me motrën, shkak bëhet…(FOTO)

Aktori Burak Ozçivit, i cili luan rolin e “Osmanit” në serialin shumë të ndjékur që transmetohet në TV Klan, është çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave turke për jetën e tij private.

Ozçivit ka krijuar familjen e tij të bukur me aktoren Fahriye Evçen dhe një vit më parë çifti u bënë me djalë. Gjithçka dukej në rregull dhe çifti ishin shumë të lumtur, por sot nga mediat turke raportohet se në familjen e tyre ka patur keqkuptime.

Motra e Burak Ozçivitit, Burçun, e ka hequr nga rrjetet sociale të vëllain dhe bashkëshorten e tij. Ditët e sotme rrjetet sociale janë bërë një pjesë e rëndësishme e jetës sonë dhe sidomos tek vipat çdo veprim i tyre bie në sy.

Ky veprim i motrës së aktorit është vënë re menjëherë dhe kanë nisur komentet se familja e Ozçivit nuk po shkon mirë me të motrën. Edhe kjo e fundit nga ana tjetër ka krijuar familjen e saj dhe deri tani marrëdhëniet vëlla e motër dukeshin të qeta. Nuk dihet ende çfarë ka ndodhur mes tyre.

Image may contain: 2 people, people smiling

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!