Ylli i filmit “The Flash” Logan Williams ka ndërruar jetë në moshën 16-vjeçare.

Nëna e tij Marlyse dha lajmin e trìshtë në Tri-City News të premten, dhe tha se ajo është “shkatérruar absolutisht” nga vdékja e tij, shkàku i së cilës ende nuk është raportuar.

Për shkàk të masave distancuese sociale nga pandemia e koronavìrusit, nëna e Logan po përballon hùmbjen e saj vetëm, pa askënd që ta ngushéllojë në krah.

logan williams

“Nuk jam në gjendje t’i përqafoj prindërit e mi që kanë hùmbur nipin e tyre të vetëm. Është e vështirë. Me talentin dhe pamjen e tij të mrekullueshme, Logan kishte mundësinë që të ishte një yll i madh”, u shpreh ajo.

Ai gjithashtu luajti së bashku me Lori Loughlin në serialin dramë “When calls the heart”. Logan ishte vetëm 10 vjeç kur bëri debutimin e tij në filmin e vitit 2014 “The Color of Rain” – pasi fitoi rolin me audicionin e parë që kishte dhënë ndonjëherë në jetën e tij.

Aktori u shfaq në tetë episodet e “The Flash” deri në vitin 2015 në episodin e fundit “The Man Who Saved City Central”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!