Aktori i humorit Bes Kallaku ka postuar në instagram videon më të bukur të së bijës.

Vogëlushja Ajka është duke ndjekur mbrapa me vrap një tufë delesh dhe videoja nuk mund të ishte më e bukur.

Besi krahas videos së vogëlushes bën tag Xhensilën ndërsa shkruan: “S’kishte si të ndodhte ndryshe, të ndodhte ndryshe s’kish se si..”.

Nga ana tjetër këngëtarja ka bërë komentin më epik duke vijuar vargjet me fjalët: “U desh të njihesha me një katunar, që në botë të vije ti”, duke shkaktuar të qeshura dhe humor për të gjithë ndjekësit.

Videoja e vogëlushes që vrapon pas deleve i ka bërë të gjitha fansat e çiftit të qeshin me lòt./ArkivaNews.besi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!