Ballina Showbiz Ajka me vrap drejt deleve, Xhensila: Falë Zotit njoha ...

Ajka me vrap drejt deleve, Xhensila: Falë Zotit njoha një ‘katunar’ (VIDEO)

Aktori i humorit Bes Kallaku ka postuar në instagram videon më të bukur të së bijës.

Vogëlushja Ajka është duke ndjekur mbrapa me vrap një tufë delesh dhe videoja nuk mund të ishte më e bukur.

Besi krahas videos së vogëlushes bën tag Xhensilën ndërsa shkruan: “S’kishte si të ndodhte ndryshe, të ndodhte ndryshe s’kish se si..”.

Nga ana tjetër këngëtarja ka bërë komentin më epik duke vijuar vargjet me fjalët: “U desh të njihesha me një katunar, që në botë të vije ti”, duke shkaktuar të qeshura dhe humor për të gjithë ndjekësit.

Videoja e vogëlushes që vrapon pas deleve i ka bërë të gjitha fansat e çiftit të qeshin me lòt./ArkivaNews.besi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!