Ballina Showbiz Adelina Tahiri zbulon se çfarë e pengon për të bërë një fëmijë...

Adelina Tahiri zbulon se çfarë e pengon për të bërë një fëmijë tjetër (VIDEO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Tahiri ka qenë pasditen e sotme në një lidhje direkte në emisionin e pasdites me Rudinën.

Ajo ka treguar se si është vetizoluar me bashkëshortin dhe djalin e vogël, duke treguar kështu kujdesin maksimal në këtë situatë delikate.

Megjithatë ajo tregoi dhe se dëshiron të ketë një familje të madhe dhe se shumë shpejt po mendon për një fëmijë tjetër.

Adelina Tahiri pregnant for the second time?

Adelina zbuloi se gjatë shtatzënisë së parë ka pasur mjaft probleme, ndaj dhe kjo i ka shtuar pasiguritë për shtatzëninë e radhës.

Tahiri shtoi po ashtu se ndihet shumë e lumtur tashmë dhe se sa herë djali e thërret mami, i duket sikur është ende në ëndërr dhe nuk mund ta besojë.

Adelina tregoi duke qeshur dhe se ishte grimuar posaçërisht për bisedën, pasi prej ditësh ka qëndruar mjaft natyrale në shtëpi./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!