Ballina Showbiz Adelina Tahiri flet me karta te hapura; Nga opéracione plastike tek fëmijët...(VIDEO)

Adelina Tahiri flet me karta te hapura; Nga opéracione plastike tek fëmijët…(VIDEO)

Adelina Tahiri është bërë pjesë e rubrikës “Kutia e Pyetjve” të emisionit “Prive”.

Këngëtarja ka treguar disa detaje për jetën e saj personale duke nisur që nga opéracionet plastike deri tek planet për zgjerimin e familjes.

Adelina tha se nuk ka asnjë opéracion plastik në fytyrë dhe as në trup.

Jam penduar”, Adelina Tahiri pranon 'live' ndërhyrjet estetike ...

Përveç buzëve që i ka mbushur me injéksion, këngëtarja thotë se është siç e ka bërë natyra, por pa lënë pas edhe kujdesin me anë të trajtimeve.

E pyetur për planet për zgjerimin e familjes, Adelina tha se ka në plan që të bëjë një fëmijë tjetër sa më shpejt. Megjithatë ka diçka që e pengon!

Ajo tha se në shtatzëninë e parë me Jonin mori shumë kile dhe e ka të vështirë ta shohë sërish veten ashtu.

Kujtojmë se ditë e djeshme Adelina festoi 28-vjetorin e lindjes, dhe në karantinë kishte organizuar një festë të veçantë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!