Kjo ditëlindje e ka gjetur ndryshe këngëtaren Adelina Tahiri.

Për shkak të situatës së krijuar nga koronavìrusi ajo është detyruar të festojë në shtëpi, megjithatë kjo nuk e ka penguar që të kalojë një ditëlindje të paharrueshme.

Eshe në këto ditë të vështira ajo ka organizuar një festë të veçantë, për ta mbajtur mend gjatë 28-vjetorin e lindjes.

Në një sallon të mbushur me tollumbace, lule dhe një tavolinë e shtruar për disa persona.

Sigurisht që nuk kanë munguar as dhuratat e shtrenjta që shihen në fotot që Adelina ka publikuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!