Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka ndarë së fundmi me ndjékësit një video e cila ka shkàktuar mjaft të qeshura.

Mbi fotot profesionale të moderatores, Marina Vjollca, Visjani ka treguar se cila është gjendja e vërtetë e saj tani.

Në këto pamje duket se Marina është duke lyer flokët në kushtet e punës.Visjan Ukcenaj mirëpret Marina Vjollcën, i bën thirrje fansave të ...

“Insipiruar nga Fedez me të shoqen. Kush mendonim ne se e prezanton ‘Klanifornia’ dhe ja kush e prezanton në të vërtetë”, ka shkruar Ukcenaj krah videos e cila ka shkàktuar mjaft të qeshura.

Siç duket edhe nga pamjet, Marina ka të njëjtin problem me flokët njëjtë si të gjitha vajzat e tjera me flokët bionde./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!