Ballina Showbiz A e dini kush e prezanton Klanifornian? Visjani e tregon me këtë...

A e dini kush e prezanton Klanifornian? Visjani e tregon me këtë video gazmore

Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka ndarë së fundmi me ndjékësit një video e cila ka shkàktuar mjaft të qeshura.

Mbi fotot profesionale të moderatores, Marina Vjollca, Visjani ka treguar se cila është gjendja e vërtetë e saj tani.

Në këto pamje duket se Marina është duke lyer flokët në kushtet e punës.Visjan Ukcenaj mirëpret Marina Vjollcën, i bën thirrje fansave të ...

“Insipiruar nga Fedez me të shoqen. Kush mendonim ne se e prezanton ‘Klanifornia’ dhe ja kush e prezanton në të vërtetë”, ka shkruar Ukcenaj krah videos e cila ka shkàktuar mjaft të qeshura.

Siç duket edhe nga pamjet, Marina ka të njëjtin problem me flokët njëjtë si të gjitha vajzat e tjera me flokët bionde./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!