Ballina Showbiz 'A do vish në dasmën time dhe të Aleksit'? Rudina Dembacaj i...

‘A do vish në dasmën time dhe të Aleksit’? Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen epike fanses

Aktorja Rudina Dembacaj e ka thënë disa herë se me ish bashkëshortin ka një raport shumë të mirë, kjo edhe për shkak të Vikit vajzës së çiftit.

Ajo madje ka menduar që ta ngàcmojë lidhur me kërkesat që po i vijnë atij pasi është ndarë nga aktorja.

Një prej ndjekëseve e ka pyetur Rudinën nëse nëpër ëndrra martohet me Aleksin, a do të vinte ajo në dasmën e tyre.

Are they separated or not? Rudina Dembacaj's husband says it all

Aktorja jo vetëm që shprehet e gatshme për të shkuar në dasmën e ish bashkëshortit, por thotë se do të kërcejë bashkë me Vikin, ndërsa bën tag Aleksin duke i thënë me humor se paska kërkesa për të.

Kjo tregon edhe njëherë se ata të dy janë ndàrë në paqe dhe se vazhdojnë të kenë një komunikim shumë të mirë me njëri tjetrin.

rudinaaaaa

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!