Aktorja Rudina Dembacaj e ka thënë disa herë se me ish bashkëshortin ka një raport shumë të mirë, kjo edhe për shkak të Vikit vajzës së çiftit.

Ajo madje ka menduar që ta ngàcmojë lidhur me kërkesat që po i vijnë atij pasi është ndarë nga aktorja.

Një prej ndjekëseve e ka pyetur Rudinën nëse nëpër ëndrra martohet me Aleksin, a do të vinte ajo në dasmën e tyre.

Are they separated or not? Rudina Dembacaj's husband says it all

Aktorja jo vetëm që shprehet e gatshme për të shkuar në dasmën e ish bashkëshortit, por thotë se do të kërcejë bashkë me Vikin, ndërsa bën tag Aleksin duke i thënë me humor se paska kërkesa për të.

Kjo tregon edhe njëherë se ata të dy janë ndàrë në paqe dhe se vazhdojnë të kenë një komunikim shumë të mirë me njëri tjetrin.

rudinaaaaa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!