Ballina Magazina 'Ertugrul' ka ndryshuar, ja si duket ai tani (FOTO)

‘Ertugrul’ ka ndryshuar, ja si duket ai tani (FOTO)

Aktori Engin Altan Duzyatan ishte në rolin kryesor të serialit “Ertugrul” për disa sezone rresht.

Ky serial théu rekord shikueshmërie duke patur shumë sukses si në Turqi, edhe në Shqipëri dhe vendet e tjera ku u transmetua.

Tashmë aktori 40-vjeçar nuk po luan në asnjë serial dhe të ri dhe rrjetet sociale janë e vetmja mënyrë ku fansat e shohin aktorin.Engin Altan Düzyatan merak edilenleri anlattı: Amerika'ya çocuk ...
Së fundmi Engin Altan Duzyatan ka publikuar disa foto të reja dhe thuajse nuk njihet me pamjen e re.   Aktori e ka hequr mjekrën e gjatë që mbante në serial dhe është thìnjur.

Shumë fansa i kanë komentuar aktorit të kthehet sërish në serial megjithatë deri tani nuk ka asnjë deklaratë zyrtare për ndonjë rikthim të mundshëm.

Aktualisht në rol kryesor në sezonin e ri “Osmani” është aktori Burak Ozçivit…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...