Ballina Showbiz Arilena Ara na gëzoi të gjithëve! Merr vendimin që do kënaqë të...

Arilena Ara na gëzoi të gjithëve! Merr vendimin që do kënaqë të gjithë shqiptarët (FOTO)

Për të na hequr paksa mendjen nga izolimi dhe për të na kënaqur veshët me muzikën e saj, Arilena Ara ka ndarë pak më parë një lajm të bukur me ndjékësit në Instagram.

Këngëtarja, e cila u përzgjodh për të përfaqësuar Shqipërinë në “Eurovision”, do të mbajë një koncert recital live.

Koncerti do të mbahet në mes të Tiranës, në sheshin “Nënë Tereza” dhe fansat janë super të lumtur nga kjo surprizë.Arilena Ara on Twitter: "🍁☁️… "

Ende nuk dihet se cila është data që Arilena do të performojë, megjithatë lajmi po përhapet me shpejtësi në rrjet dhe këngëtarja po pritet me padurim.

“Sounds of Silence” (Tingujt e qetësisë), quhet recitali i Arilenës, i cili do të na bëjë të harrojmë për disa orë karantinën dhe situatën e vështirë të pandemisë.

““Sounds Of Silence” E lumtur të ndaj me ju këtë lajm! Recitali im live, nga Sheshi “Nënë Tereza””- shkruan Arilena krahas postimit. Mbetet të presim për të tjera detaje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...