Ballina Uncategorised Karantina i zbuloi talentin e fshehur moderatorës së njohur

Karantina i zbuloi talentin e fshehur moderatorës së njohur

Gjatë izòlimit në shtëpi për shkak të pandemisë Covid-19, njerëzit i janë përkushtuar më shumë pasioneve të tyre dhe po merren me ç’tu vijë ndërmend për të kaluar kohën në karantinë.

Gjatë këtyre ditëve, thuajse të gjithë janë bërë ekspertë në gatim, mjeshtra në lojrat me letra, të tjerë kanë lexuar libra, janë stërvitur apo edhe kanë pikturuar.

Pikërisht pikturës i ka dedikuar kohën e saj edhe moderatorja Nevina Shtylla…

Në logarinë e saj në Instagram, moderatorja ka treguar se paska një talent të fshehtë, të cilin e vuri në pah karantina.

Nevina ka treguar në InstaStory se ka nisur të pikturojë, ndërsa dy prej pikturave të saj i tregoi të përfunduara.

Mesa duket, piktura është një pasion i Nevinës, e cila ka gjetur këto ditë mundësinë t’i përkushtohet më shumë dhe mbase të zhvillojë talentin e saj.

Po ju keni zbuluar ndonjë talent të fshehtë në karantinë?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...

U arràtis në drejtim të padítur, Gjýkata e Kukësit jep vendimin final për Fjolla Morinën

Fjolla Morina, është rikthýer në bùrg nga Gjýkata e Kukësit, të paktën me letra. Trupi gjýkues ndryshoi sot masën e sigurisë ndýj saj nga “arrést...