Ballina Magazina Jozefina Topalli publikon foton e nipit dhe i bën dedikimin e veçantë

Jozefina Topalli publikon foton e nipit dhe i bën dedikimin e veçantë

Më datën 17 të muajit gusht, ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, u bë për herë të parë gjyshe.

Vajza e saj Megi, e cila prej kohësh bashkëjetonte me partnerin e saj shkodran, Angjelin Serreqin, solli në jetë një djalë.

Vogëlushin, ata zgjodhën që si fillim të mos e bëjnë pjesë të medias, megjithatë kohët e fundit kanë publikuar disa foto të tij.

Ditën e sotme, Topalli ka publikuar një foto të tij dhe i dedikon disa fjalë plot kuptim

“Tri gjëra na kanë mbetur nga parajsa: yjet, lulet dhe fëmijët.” thoshte Dante Alighieri. Buzëqeshja e këtij djalit te vogël ( Nikolas) këtu poshtë është momenti më i bukur i ditës, çdo dite.. sidomos ne këtë kohë eksperimenti social unik në historinë tonë planetare”, shkrua ajo.

Këto ditë karantine kanë pasur edhe anët pozitive. Të gjithë ne po kalojmë me familjen kohën e humbur të gjithë këtyre viteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...