Ballina Showbiz Hoqi dorë nga dashuria për karrierën, Dafina Zeiqiri së shpejti në projektin...

Hoqi dorë nga dashuria për karrierën, Dafina Zeiqiri së shpejti në projektin ndërkombëtar

Teksa të gjithë jemi në karantinë, Dafina Zeqiri po mendon të na surprizojë.

Këngëtarja shqiptare nuk është ndàlur në asnjë moment dhe tashmë po punon për një projekt të ri muzikor.

Menjëherë las ndàrjes nga DJ Geek, Dafina ka publikuar në Instagram një foto ku tregon se “po gatuan” këngën e radhës.

Surpriza qëndron tek bashkëpunëtorët e saj, të cilët janë të huaj. Nga postimi që ka bërë këngëtarja shihet Hamza një reper me origjinë belge dhe producenti OzTouch.

Dafina nuk ka zbuluar më tepër detaje dhe të gjithë jemi duke pritur se çfarë ka përgatitur këtë herë.

Projekti i saj i fundit mban titullin “Lule lule” në bashkëpunim me Cricket. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku, i cili si gjithmonë ka mbështetur projektin e këngëtares.

Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtarja konfirmoi ndàrjen nga Dj Geek dhe lajmi bëri bujë.

“Ishte një lidhje e shkurtër e që përfundoi shpejt. Me sa duket nuk shkojnë bashkë edhe puna edhe lidhja romantike. Kështu që vendosa që puna dhe ekipi është më e rëndësishme se lidhja. Mendojmë të mbajmë ekipin sa më të shëndetshëm, sepse ne jemi si një familje. Kështu që u desh t’i jepja fund lidhjes për të shpëtuar lidhjen në ekip, që për ne është më e rëndësishme”, u shpreh këngëtarja për ndàrjen.Dafina Zeqiri Net Worth, Height, Bio, Age, Family, Boyfriend ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!