Ballina Sport Futbollisti i njohur xheloz, i bën komentin epik gruas: Avash me 'Tik-Tok'-un...

Futbollisti i njohur xheloz, i bën komentin epik gruas: Avash me ‘Tik-Tok’-un (VIDEO)

Në kohën kur të gjithë janë të izòluar në shtëpi shumë prej personazheve të njohur janë bërë përdorues të rregullt të rrjeteve sociale dhe sidomos Tik Tokut i cili duket se është më në modë se kurrë së fundmi.

Futbollisti i njohur i Lacios Ciro Immobile duket se nuk i ka pritur dhe aq mirë kërcimet sénsuale të së shoqes.

Bashkëshortja e tij Jessika ka postuar në instagramin e saj një video ku kërcen në një mënyrë mjaft énsuale dhe krahas videos të zënë sytë komentin e bashkëshortit të saj.

Immobile i shkruan të shoqes: ” Qetësohu me këto Tik Tok”, ndërsa e shoqëron mesazhin me disa emoji që qeshin me lot, raporton Arkiva news.

Komenti i futbollist i ka bërë të qeshin me lot të gjithë fansat e çiftit të cilët e kanë quajtur atë xheloz.immobile

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...