Ballina Showbiz Tani nuk ka më dyshime! Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë çifti...

Tani nuk ka më dyshime! Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë çifti më i ri i showbizit (FOTO)

Ajo është përfolur shpesh herë për lidhjet e saj të dashurisë megjithatë asnjërën prej tyre nuk e ka bërë publike.

Por së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi po përflitet për lidhjen me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe shkaku janë postimet e dyshes në rrjetet socale.

Pas pushimeve të nxehta në Meksikë në fillim të vitit , Oriola dhe Eros tashmë nuk fshihen më.

Foto e postuar në Instagram nga Eros Grezda

Futbollisti ka festuar ditëlindjen më romantike, me tortë me qirinj dhe madje është veshur nga vetë modelja për të bërë foton e 25-vjetorit.

Në një foto të fundit ku Eros shfaqet i veshur sportiv me tuta dhe një palë syze festive, ai shprehet që Oriola e ka veshur me zor.

Eros Grezda romantik Oriola Marashin, kjo është dhurata që i bëri ...

Futbollisti nuk përmend emra, por kur Oriola publikoi foton e tortës së ditëlindjes, atëherë u kuptua se dyshja është bashkë!

Madje surpriza nuk mbaron këtu, pasi ka qenë vetë modelja ajo që e ka përgatitur tortën në kushte shtëpie!

Foto e postuar në InstaStory nga Oriola Marashi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!