Ballina Magazina Modelja e njohur shqiptare bëhet pjesë e filmit komik italian (VIDEO)

Modelja e njohur shqiptare bëhet pjesë e filmit komik italian (VIDEO)

Modelja shqiptare, Heidi Lushtaku është bërë pjesë e një projekti kinematografik italian.

Heidi Lushtaku ka bërë me dije se është pjesë e një komedie italiane, përmes një postimi në Instagram.

Nëpërmjet disa videove, modelja shqiptare e cila jeton në Zvicër ndan me fansat e saj disa skena nga filimi i titulluar “Un figlio di nome erasmus”.

Ajo shprehet shumë e lumtur të jetë pjesë e këtij kasti, ndërsa ndan me kënaqësi lajmin që filmi tani do të shfaqet online.

“Nuk mund të shkoni në kinema ..? Atëherë ne po sjellim kinemanë në shtëpinë tuaj”, ka shkruar ndër tjerash Heidi në postimin e bërë.

Nga 12 prilli filmi do të shfaqet në Sky Cinema, TIMVISION, Rakuten TV, CHILI, Google Play Store, YouTube, Infinity and huaweitalia.

Heidi Lushtaku i ka dhënë fund tashmë lidhjes me boksierin e njohur Robin Krasniqi pas 3 vitesh. Ata i kanë fshirë edhe fotot me njëri-tjetrin dhe sigurisht që këto shenja të çojnë drejt përfundimit të romancës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!