Ballina Showbiz 14 ditë në karantinë, Robert Berisha bën testin e Covid-19, ja reszuilati...

14 ditë në karantinë, Robert Berisha bën testin e Covid-19, ja reszuilati (FOTO)

Robert Berisha ka dalë negativ në testin e fundit të kryer për koronavìrusin dhe është kthyer në shtëpi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari në Instagram, ku ka qëndruar aktiv për periudhën 14 ditore të qëndrimit në karantinë.

Ai ka publikuar një status të Berat Buzhalës, ku tregon se tashmë ka shpëtuar nga vìrusi vdékjeprurës dhe ka lënë ambientet e konviktit ku ishte karantinuar, për t’u kthyer në shtëpi.

Që pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara, Roberti bashkë me qindra persona të tjerë u ìzoluan në Qendrën e Studentit me urdhër të qeverisë së kosovës.

Nuk e dimë nëse Roberti e ka takuar vajzën e tij Renne pas daljes nga karantina, megjithatë këngëtari do të na njoftojë përmes Instagramit, siç e ka bërë këto dy javët e fundit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!